Jak działa system rezerwacji?

Jakie możliwości oferuje Asysto?

ASYSTO = STRONA INTERNETOWA + SYSTEM REZERWACJI

STRONA INTERNETOWA Z SYSTEMEM REZERWACJI

W pełni wykorzystujesz możliwości, które oferuje Ci Asysto. Uruchamiasz stronę internetową i jednocześnie udostępniasz Klientom rezerwację usług online. W prosty sposób dostosujesz system do własnych potrzeb.

TYLKO SYSTEM REZERWACJI

Jeśli masz już własną stronę internetową i nie chcesz jej zmieniać, możesz uruchomić na niej nasz system rezerwacji, który umożliwi Twoim Klientom umawianie wizyt przez Internet. W dowolnym momencie możesz też zdecydować o korzystaniu ze wszystkich funkcji systemu wraz ze stroną www.

Jeżeli prowadzisz profil swojej firmy na Facebooku, możesz dodać do swojego fanpage'a rezerwację wizyt przez Internet. Sprawdź, jak w prosty sposób uruchomić rezerwację wizyt przez Facebooka.

TYLKO STRONA INTERNETOWA

Jeśli nie potrzebujesz aktualnie systemu rezerwacji, skorzystaj jedynie ze strony internetowej dla Twojego biznesu. W każdej chwili, jeśli się przekonasz, jednym kliknięciem uruchomisz dodatkowo możliwość rezerwacji on-line. Możesz stopniowo udostępniać Klientom kolejne usługi, na które będą mogli się umówić przez Internet.Jak to działa?

1

Klient wybiera wolny termin i dokonuje rezerwacji przez Internet.

Twoja rezerwacja online będzie dostępna zawsze, gdy ktoś potrzebuje Twoich usług.
2

Wszystkie rezerwacje widzisz w swoim kalendarzu online i możesz nimi zarządzać.

Efektywnie zaplanujesz pracę, ustalając indywidualny grafik przyjęć oraz dni wolne.
3

Klient może samodzielnie zmienić termin rezerwacji oraz ją anulować.

Zaoszczędzisz swój czas i skupisz się na rzeczach naprawdę ważnych.
4

Klient otrzyma wiadomości e-mail oraz SMS przypominające o rezerwacji.

Znacząco zmniejszysz ilość zapomnianych i nieodbytych rezerwacji.

Dlaczego warto umawiać Klientów przez Internet?

BĘDZIESZ DOSTĘPNY
W INTERNECIE

Dzięki stronie www z elektronicznym kalendarzem usług pozwolisz odnaleźć się swoim Klientom w Internecie - 24 h przez komputer, tablet oraz telefon.

SPEŁNISZ OCZEKIWANIA
TWOICH KLIENTÓW

Oni po prostu liczą na taką możliwość. Są już przyzwyczajeni do internetowych rezerwacji w codziennym życiu, gdyż szanują wygodę oraz swój cenny czas.

OTRZYMASZ WŁASNĄ
STRONĘ WWW

Przeznaczona specjalnie dla Ciebie strona internetowa będzie czytelna i wygodna w użyciu dla Ciebie i Klientów. Jeśli masz już własną, dokonamy szybkiej integracji.

TWOJA STRONA WWW
BĘDZIE RESPONSYWNA

Dostosujemy ją do wyświetlania na urządzeniach o różnych rozdzielczościach, czyli zarówno na wielkich ekranach, jak i na wszelkich urządzeniach mobilnych.

ZYSKASZ STRONĘ WWW
PRZYJAZNĄ GOOGLE

Twoja strona będzie posiadać odpowiednią optymalizację, co zwiększy jej szansę na dobrą pozycję w Google oraz w innych wyszukiwarkach.

ZMNIEJSZYSZ ILOŚĆ
ZAPOMNIANYCH WIZYT

Twoi Klienci otrzymają przypomnienia w formie e-mail oraz SMS, które nie pozwolą im zapomnieć o terminie oraz szczegółach zarezerwowanej wizyty.

UWOLNISZ SIĘ OD
CIĄGŁYCH TELEFONÓW

Mobilna recepcja ograniczy rozmowy telefoniczne do minimum, nie będziesz odrywać się od pracy i zyskasz więcej czasu dla Twoich Klientów lub Pacjentów.

UNIKNIESZ POMYŁEK
I NIEDOMÓWIEŃ

Ustalanie terminu usługi oraz szczegółów wizyty przez telefon czasami bywa kłopotliwe i może powodować niedomówienia między Tobą a Klientem.

POKONASZ KONKURENCJĘ
NA RYNKU

Wyróżnisz się na tle innych salonów oraz gabinetów, które nie oferują jeszcze takich udogodnień. Dzięki temu więcej Klientów lub Pacjentów wybierze właśnie Ciebie.

ZYSKASZ PRZEJRZYSTY
KALENDARZ REZERWACJI

Inteligentny terminarz elektroniczny pozwala na sprawne zarządzanie swoimi rezerwacjami oraz tworzenie aktualnych grafików przyjęć oraz dni wolnych.

Nagrody
Co, jeśli masz już swoją stronę WWW?Co, jeśli nie potrzebujesz teraz systemu rezerwacji i nie masz swojej strony WWW?Co, jeśli prowadzisz profil swojej firmy na Facebooku?Sprawdź, jak to działa w Twojej branży!

Medycyna, uroda, motoryzacja, sport i rekreacja oraz wiele innych...

Załóż konto i sprawdź jego wszystkie możliwości!

Testuj bezpłatnie przez 30 dni bez żadnych zobowiązań.

Po zakończeniu okresu testowego możesz wybrać dowolny pakiet, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Bez żadnych umów, rezygnujesz kiedy chcesz.

Wypróbuj za darmo
Przykładowe strony www z systemem rezerwacji